MXLSMCG43CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG43CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG43CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG43CA
Part Number MXLSMCG43CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7217 pcs Datový list MXLSMCG43CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 43V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 69.4V
Napětí - porucha (Min) 47.8V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11873
1086-11873-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 21.6A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG48A
MXLSMCG48A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Na skladě: 9422 pcs
Stažení: MXLSMCG48A.pdf
RFQ
MXLSMCG43CAE3
MXLSMCG43CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB