MXLSMCG150CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG150CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG150CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG150CA
Part Number MXLSMCG150CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 150V 243V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8346 pcs Datový list MXLSMCG150CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 150V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 243V
Napětí - porucha (Min) 167V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11809
1086-11809-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.2A