MXLSMCG13AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG13AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG13AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG13AE3
Part Number MXLSMCG13AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8238 pcs Datový list MXLSMCG13AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 13V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 21.5V
Napětí - porucha (Min) 14.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-11800
1086-11800-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 69.7A Kapacitní @ Frekvence -