MXLSMCG110CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG110CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG110CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG110CA
Part Number MXLSMCG110CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 110V 177V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9209 pcs Datový list MXLSMCG110CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 110V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 177V
Napětí - porucha (Min) 122V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11781
1086-11781-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 8.4A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG110CAE3
MXLSMCG110CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 110V 177V DO215AB