MXLSMBJ8.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ8.5A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMBJ8.5A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Datasheety: MXLSMBJ8.5A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMBJ8.5A
Part Number MXLSMBJ8.5A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8057 pcs Datový list MXLSMBJ8.5A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 8.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.4V
Napětí - porucha (Min) 9.44V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-11727
1086-11727-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 41.7A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMBJ8.5CAE3
MXLSMBJ8.5CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Na skladě: 7862 pcs
Stažení: MXLSMBJ8.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ8.5AE3
MXLSMBJ8.5AE3
Výrobci: Microsemi