MXLSMBJ7.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ7.5A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMBJ7.5A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Datasheety: MXLSMBJ7.5A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMBJ7.5A
Part Number MXLSMBJ7.5A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 10251 pcs Datový list MXLSMBJ7.5A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 7.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.9V
Napětí - porucha (Min) 8.33V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-11707
1086-11707-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 46.5A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMBJ70A
MXLSMBJ70A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Na skladě: 8701 pcs
Stažení: MXLSMBJ70A.pdf
RFQ
MXLSMBJ64CAE3
MXLSMBJ64CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Na skladě: 9678 pcs
Stažení: MXLSMBJ64CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ7.5AE3
MXLSMBJ7.5AE3
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA