MXLSMBJ36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ36CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMBJ36CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Datasheety: MXLSMBJ36CAE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMBJ36CAE3
Part Number MXLSMBJ36CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7783 pcs Datový list MXLSMBJ36CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 36V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 58.1V
Napětí - porucha (Min) 40V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména 1086-11654
1086-11654-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 10.3A