MXLSMBJ120CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ120CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMBJ120CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Datasheety: MXLSMBJ120CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMBJ120CA
Part Number MXLSMBJ120CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 120V 193V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7803 pcs Datový list MXLSMBJ120CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 120V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 193V
Napětí - porucha (Min) 133V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména 1086-11567
1086-11567-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 3.1A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMBJ12A
MXLSMBJ12A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
Na skladě: 8870 pcs
Stažení: MXLSMBJ12A.pdf
RFQ
MXLSMBJ120CAE3
MXLSMBJ120CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 120V 193V DO214AA