MXLSMBG7.5CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG7.5CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMBG7.5CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA
Datasheety: MXLSMBG7.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLSMBG7.5CA
Part Number MXLSMBG7.5CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8203 pcs Datový list MXLSMBG7.5CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 7.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.9V
Napětí - porucha (Min) 8.33V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatní jména 1086-11515
1086-11515-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 46.5A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMBG7.5CAE3
MXLSMBG7.5CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA