MXLP5KE85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE85AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLP5KE85AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO204AL
Datasheety: MXLP5KE85AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MXLP5KE85AE3
Part Number MXLP5KE85AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 85V 137V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4786 pcs Datový list MXLP5KE85AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 137V
Napětí - porucha (Min) 94.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-10576
1086-10576-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 3.6A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLP5KE8.0CAE3
MXLP5KE8.0CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO204AL
Na skladě: 5408 pcs
Stažení: MXLP5KE8.0CAE3.pdf
RFQ
MXLP5KE85CA
MXLP5KE85CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 85V 137V DO204AL
Na skladě: 5549 pcs
Stažení: MXLP5KE85CA.pdf
RFQ
MXLP5KE8.5A
MXLP5KE8.5A
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL
Stažení: MXLP5KE8.5A.pdf
MXLP5KE85CAE3
MXLP5KE85CAE3
Stažení: MXLP5KE85CAE3.pdf