MXLP5KE45AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE45AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLP5KE45AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL
Datasheety: MXLP5KE45AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MXLP5KE45AE3
Part Number MXLP5KE45AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5695 pcs Datový list MXLP5KE45AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-10508
1086-10508-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.9A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLP5KE48A
MXLP5KE48A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AL
Na skladě: 5086 pcs
Stažení: MXLP5KE48A.pdf
RFQ
MXLP5KE45A
MXLP5KE45A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL