MXLP5KE33A
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE33A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLP5KE33A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL
Datasheety: MXLP5KE33A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MXLP5KE33A
Part Number MXLP5KE33A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5950 pcs Datový list MXLP5KE33A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-10491
1086-10491-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 9.4A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLP5KE33CA
MXLP5KE33CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL
Na skladě: 4687 pcs
Stažení: MXLP5KE33CA.pdf
RFQ
MXLP5KE30A
MXLP5KE30A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL
Na skladě: 4765 pcs
Stažení: MXLP5KE30A.pdf
RFQ
MXLP5KE33AE3
MXLP5KE33AE3