MX5KP54A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP54A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MX5KP54A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A
Datasheety: MX5KP54A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MX5KP54A
Part Number MX5KP54A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2564 pcs Datový list MX5KP54A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package Case 5A (DO-204AR)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-9531
1086-9531-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 57A Kapacitní @ Frekvence -