MSMLJ26CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ26CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMLJ26CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Datasheety: MSMLJ26CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
368 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMLJ26CAE3
Part Number MSMLJ26CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 36600 pcs Datový list MSMLJ26CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 26V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 42.1V
Napětí - porucha (Min) 28.9V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-9022
1086-9022-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 71.2A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMLJ28AE3
MSMLJ28AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB