MSMLG85CAE3
Přehled produktu
Part Number: MSMLG85CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Datasheety: MSMLG85CAE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMLG85CAE3
Part Number MSMLG85CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 35415 pcs Datový list MSMLG85CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 137V
Napětí - porucha (Min) 94.4V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8934
1086-8934-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.8A