MSMLG8.5CA
Přehled produktu
Part Number: MSMLG8.5CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Datasheety: MSMLG8.5CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMLG8.5CA
Part Number MSMLG8.5CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32165 pcs Datový list MSMLG8.5CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 8.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.4V
Napětí - porucha (Min) 9.44V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8929
1086-8929-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 208.4A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMLG8.0CAE3
MSMLG8.0CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Na skladě: 36545 pcs
Stažení: MSMLG8.0CAE3.pdf
RFQ
MSMLG8.5CAE3
MSMLG8.5CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB