MSMLG6.5CA
Přehled produktu
Part Number: MSMLG6.5CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Datasheety: MSMLG6.5CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMLG6.5CA
Part Number MSMLG6.5CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32764 pcs Datový list MSMLG6.5CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V
Napětí - porucha (Min) 7.22V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8893
1086-8893-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 267.9A