MSMLG54CAE3
Přehled produktu
Part Number: MSMLG54CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Datasheety: MSMLG54CAE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMLG54CAE3
Part Number MSMLG54CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 29328 pcs Datový list MSMLG54CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8882
1086-8882-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 34.4A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMLG51CA
MSMLG51CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Na skladě: 34095 pcs
Stažení: MSMLG51CA.pdf
RFQ
MSMLG54CA
MSMLG54CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB