MSMLG45CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMLG45CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Datasheety: MSMLG45CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
350 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMLG45CAE3
Part Number MSMLG45CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32242 pcs Datový list MSMLG45CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8866
1086-8866-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 41.2A Kapacitní @ Frekvence -