MSMCJLCE75AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE75AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE75AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE75AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE75AE3
Part Number MSMCJLCE75AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 20535 pcs Datový list MSMCJLCE75AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8748
1086-8748-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 12.4A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJLCE8.0A
MSMCJLCE8.0A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Na skladě: 18864 pcs
Stažení: MSMCJLCE8.0A.pdf
RFQ
MSMCJLCE70A
MSMCJLCE70A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Na skladě: 19884 pcs
Stažení: MSMCJLCE70A.pdf
RFQ
MSMCJLCE75AE3/TR
MSMCJLCE75AE3/TR
Popis: TVS
Stažení: MSMCJLCE75AE3/TR.pdf
MSMCJLCE8.0AE3
MSMCJLCE8.0AE3
Stažení: MSMCJLCE8.0AE3.pdf
MSMCJLCE7.5AE3/TR
MSMCJLCE7.5AE3/TR
Popis: TVS
Stažení: MSMCJLCE7.5AE3/TR.pdf
MSMCJLCE75A
MSMCJLCE75A
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Stažení: MSMCJLCE75A.pdf
MSMCJLCE8.0AE3/TR
MSMCJLCE8.0AE3/TR
Stažení: MSMCJLCE8.0AE3/TR.pdf
MSMCJLCE70AE3
MSMCJLCE70AE3
Stažení: MSMCJLCE70AE3.pdf
MSMCJLCE7.5AE3
MSMCJLCE7.5AE3
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB