MSMCJLCE24A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE24A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE24A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE24A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE24A
Part Number MSMCJLCE24A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 19120 pcs Datový list MSMCJLCE24A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 24V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 38.9V
Napětí - porucha (Min) 26.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8709
1086-8709-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 39A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJLCE26A
MSMCJLCE26A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Na skladě: 16434 pcs
Stažení: MSMCJLCE26A.pdf
RFQ
MSMCJLCE20AE3/TR
MSMCJLCE20AE3/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 21090 pcs
Stažení: MSMCJLCE20AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE24AE3
MSMCJLCE24AE3
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB