MSMCJLCE170AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE170AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE170AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE170AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE170AE3
Part Number MSMCJLCE170AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17313 pcs Datový list MSMCJLCE170AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 170V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 275V
Napětí - porucha (Min) 189V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8700
1086-8700-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.4A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJLCE17AE3
MSMCJLCE17AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Na skladě: 17613 pcs
Stažení: MSMCJLCE17AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE17A
MSMCJLCE17A
Výrobci: Microsemi
Na skladě: 17871 pcs
Stažení: MSMCJLCE17A.pdf
RFQ
MSMCJLCE170A
MSMCJLCE170A
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB