MSMCJLCE15AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE15AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE15AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE15AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE15AE3
Part Number MSMCJLCE15AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 19487 pcs Datový list MSMCJLCE15AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8694
1086-8694-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 61A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJLCE160AE3
MSMCJLCE160AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Na skladě: 19453 pcs
Stažení: MSMCJLCE160AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE16AE3
MSMCJLCE16AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 16V 26V DO214AB