MSMCJLCE13AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE13AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE13AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE13AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
218 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE13AE3
Part Number MSMCJLCE13AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16296 pcs Datový list MSMCJLCE13AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 13V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 21.5V
Napětí - porucha (Min) 14.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8688
1086-8688-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 70A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose