MSMCJLCE10AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE10AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE10AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE10AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
220 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE10AE3
Part Number MSMCJLCE10AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16115 pcs Datový list MSMCJLCE10AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 17V
Napětí - porucha (Min) 11.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8676
1086-8676-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 88A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose