MSMCJ60CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ60CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ60CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Datasheety: MSMCJ60CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ60CA
Part Number MSMCJ60CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 40282 pcs Datový list MSMCJ60CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 60V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 96.8V
Napětí - porucha (Min) 66.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8627
1086-8627-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 15.5A Kapacitní @ Frekvence -