MSMCJ58CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ58CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ58CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Datasheety: MSMCJ58CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
556 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ58CA
Part Number MSMCJ58CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 57583 pcs Datový list MSMCJ58CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 58V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 93.6V
Napětí - porucha (Min) 64.4V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8615
1086-8615-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16A Kapacitní @ Frekvence -