MSMCJ24CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ24CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ24CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Datasheety: MSMCJ24CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ24CA
Part Number MSMCJ24CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 44473 pcs Datový list MSMCJ24CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 24V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 38.9V
Napětí - porucha (Min) 26.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8563
1086-8563-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 38.6A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ22CA/TR
MSMCJ22CA/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 61073 pcs
Stažení: MSMCJ22CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ26A/TR
MSMCJ26A/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 51994 pcs
Stažení: MSMCJ26A/TR.pdf
RFQ
MSMCJ24CAE3
MSMCJ24CAE3
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB