MSMCJ18CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ18CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ18CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Datasheety: MSMCJ18CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ18CA
Part Number MSMCJ18CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 52128 pcs Datový list MSMCJ18CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V
Napětí - porucha (Min) 20V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8551
1086-8551-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 51.4A Kapacitní @ Frekvence -