MSMCJ170CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ170CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ170CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Datasheety: MSMCJ170CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ170CA
Part Number MSMCJ170CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 56859 pcs Datový list MSMCJ170CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 170V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 275V
Napětí - porucha (Min) 189V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8543
1086-8543-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.5A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ170AE3
MSMCJ170AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Na skladě: 61240 pcs
Stažení: MSMCJ170AE3.pdf
RFQ
MSMCJ170A/TR
MSMCJ170A/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 53902 pcs
Stažení: MSMCJ170A/TR.pdf
RFQ
MSMCJ170CAE3/TR
MSMCJ170CAE3/TR
Popis: TVS
Stažení: MSMCJ170CAE3/TR.pdf
MSMCJ170CAE3
MSMCJ170CAE3
Stažení: MSMCJ170CAE3.pdf
MSMCJ17A/TR
MSMCJ17A/TR
Stažení: MSMCJ17A/TR.pdf
MSMCJ16CAE3
MSMCJ16CAE3
Popis: TVS DIODE 16V 26V DO214AB