MSMCJ12CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ12CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ12CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Datasheety: MSMCJ12CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ12CA
Part Number MSMCJ12CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 59886 pcs Datový list MSMCJ12CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 19.9V
Napětí - porucha (Min) 13.3V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8511
1086-8511-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 75.3A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ12A
MSMCJ12A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Na skladě: 57621 pcs
Stažení: MSMCJ12A.pdf
RFQ
MSMCJ120CAE3
MSMCJ120CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Na skladě: 53293 pcs
Stažení: MSMCJ120CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ12CAE3
MSMCJ12CAE3
Stažení: MSMCJ12CAE3.pdf
MSMCJ12AE3
MSMCJ12AE3