MSMCJ100CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ100CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ100CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Datasheety: MSMCJ100CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
556 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ100CA
Part Number MSMCJ100CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 57620 pcs Datový list MSMCJ100CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 100V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 162V
Napětí - porucha (Min) 111V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8491
1086-8491-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 9.3A Kapacitní @ Frekvence -