MSMCG7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCG7.5AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCG7.5AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Datasheety: MSMCG7.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
556 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCG7.5AE3
Part Number MSMCG7.5AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 54229 pcs Datový list MSMCG7.5AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 7.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.9V
Napětí - porucha (Min) 8.33V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-8368
1086-8368-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 116.3A Kapacitní @ Frekvence -