MSMCG15CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG15CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCG15CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Datasheety: MSMCG15CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCG15CA
Part Number MSMCG15CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 39469 pcs Datový list MSMCG15CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8261
1086-8261-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitní @ Frekvence -