MSMCG130A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG130A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCG130A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Datasheety: MSMCG130A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
556 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCG130A
Part Number MSMCG130A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 130V 209V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 48886 pcs Datový list MSMCG130A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 130V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 209V
Napětí - porucha (Min) 144V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-8243
1086-8243-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 7.2A Kapacitní @ Frekvence -