MSMBJ6.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ6.5A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBJ6.5A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Datasheety: MSMBJ6.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMBJ6.5A
Part Number MSMBJ6.5A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 79400 pcs Datový list MSMBJ6.5A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V
Napětí - porucha (Min) 7.22V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-8137
1086-8137-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 53.6A