MSMBJ2K3.3E3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MSMBJ2K3.3E3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBJ2K3.3E3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA
Datasheety: MSMBJ2K3.3E3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MSMBJ2K3.3E3
Part Number MSMBJ2K3.3E3 Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 4540 pcs Datový list MSMBJ2K3.3E3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 4.6V
Napětí - porucha (Min) 3.3V Napětí - Rozdělení SMBJ (DO-214AA)
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 2000W (2kW) Napájení - špičkový impuls 10A (8/20µs)
Polarizace DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-8082
1086-8082-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MSMBJ2K3.3E3
Popis TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.8V