MSMBG45CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG45CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBG45CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
Datasheety: MSMBG45CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
725 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMBG45CAE3
Part Number MSMBG45CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 70599 pcs Datový list MSMBG45CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatní jména 1086-7918
1086-7918-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 8.3A