MSCD120-16
MicrosemiMicrosemi
MSCD120-16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSCD120-16
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.6KV 120A D1
Datasheety: MSCD120-16.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSCD120-16
Part Number MSCD120-16 Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 1.6KV 120A D1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5720 pcs Datový list MSCD120-16.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.43V @ 300A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Dodavatel zařízení Package D1 Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Obal Bulk
Paket / krabice D1 Ostatní jména MSCD120-16MP
MSCD120-16MP-ND
MSCD12016
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Konfigurace dioda 1 Pair Series Connection Detailní popis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 120A Chassis Mount D1
Proud - zpìtný únikový @ Vr 6mA @ 1600V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 120A