MPLAD36KP40AE3
Přehled produktu
Part Number: MPLAD36KP40AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Datasheety: MPLAD36KP40AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD36KP40AE3
Part Number MPLAD36KP40AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2842 pcs Datový list MPLAD36KP40AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 40V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 64.5V
Napětí - porucha (Min) 44.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 36000W (36kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 559A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD36KP40CAE3
MPLAD36KP40CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Na skladě: 1981 pcs
Stažení: MPLAD36KP40CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP40A
MPLAD36KP40A
Výrobci: Microsemi