MPLAD36KP26AE3
Přehled produktu
Part Number: MPLAD36KP26AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 43V PLAD
Datasheety: MPLAD36KP26AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD36KP26AE3
Part Number MPLAD36KP26AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 26V 43V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2851 pcs Datový list MPLAD36KP26AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 26V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 43V
Napětí - porucha (Min) 28.9V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 36000W (36kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 838A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD36KP26A
MPLAD36KP26A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 26V 43V PLAD