MPLAD36KP22AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD36KP22AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
Datasheety: MPLAD36KP22AE3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPLAD36KP22AE3
Part Number MPLAD36KP22AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 36.4V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2833 pcs Datový list MPLAD36KP22AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 36.4V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 36000W (36kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 990A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD36KP22A
MPLAD36KP22A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 22V 36.4V PLAD