MPLAD30KP75AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP75AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP75AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP75AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP75AE3
Part Number MPLAD30KP75AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3017 pcs Datový list MPLAD30KP75AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7489
1086-7489-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 246A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD30KP70AE3/TR
MPLAD30KP70AE3/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 2819 pcs
Stažení: MPLAD30KP70AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP75A
MPLAD30KP75A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 75V 121V PLAD