MPLAD30KP64AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP64AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP64AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP64AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP64AE3
Part Number MPLAD30KP64AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3450 pcs Datový list MPLAD30KP64AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7481
1086-7481-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 294A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD30KP64A
MPLAD30KP64A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Na skladě: 3292 pcs
Stažení: MPLAD30KP64A.pdf
RFQ
MPLAD30KP64CA
MPLAD30KP64CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 64V 103V PLAD