MPLAD30KP45AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP45AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP45AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP45AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP45AE3
Part Number MPLAD30KP45AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2642 pcs Datový list MPLAD30KP45AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7457
1086-7457-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 414A Kapacitní @ Frekvence -