MPLAD18KP54AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD18KP54AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Datasheety: MPLAD18KP54AE3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPLAD18KP54AE3
Part Number MPLAD18KP54AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3363 pcs Datový list MPLAD18KP54AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 18000W (18kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 207A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD18KP54CAE3
MPLAD18KP54CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Na skladě: 2652 pcs
Stažení: MPLAD18KP54CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP48CAE3
MPLAD18KP48CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Na skladě: 2685 pcs
Stažení: MPLAD18KP48CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP54A
MPLAD18KP54A