MPLAD15KP9.0AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP9.0AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD15KP9.0AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Datasheety: MPLAD15KP9.0AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD15KP9.0AE3
Part Number MPLAD15KP9.0AE3 Výrobce Microsemi Corporation
Popis TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4676 pcs Datový list MPLAD15KP9.0AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 10V
Napětí - porucha (Min) 9V Napětí - Rozdělení PLAD
Typ Zener Série -
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 15000W (15kW) Napájení - špičkový impuls 975A
Polarizace Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7329
1086-7329-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MPLAD15KP9.0AE3
Popis TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 15.4V