MPLAD15KP33A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP33A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD15KP33A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33VWM 53.3VC PLAD
Datasheety: MPLAD15KP33A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MPLAD15KP33A
Part Number MPLAD15KP33A Výrobce Microsemi Corporation
Popis TVS DIODE 33VWM 53.3VC PLAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4235 pcs Datový list MPLAD15KP33A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 36.7V
Napětí - porucha (Min) 33V Napětí - Rozdělení PLAD
Typ Zener Série -
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 15000W (15kW) Napájení - špičkový impuls 282A
Polarizace Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7252
1086-7252-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Výrobní číslo výrobce MPLAD15KP33A Popis TVS DIODE 33VWM 53.3VC PLAD
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 53.3V Kapacitní @ Frekvence -