MPLAD15KP26AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP26AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD15KP26AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD
Datasheety: MPLAD15KP26AE3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPLAD15KP26AE3
Part Number MPLAD15KP26AE3 Výrobce Microsemi Corporation
Popis TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4427 pcs Datový list MPLAD15KP26AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 28.9V
Napětí - porucha (Min) 26V Napětí - Rozdělení PLAD
Typ Zener Série -
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 15000W (15kW) Napájení - špičkový impuls 357A
Polarizace Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7241
1086-7241-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MPLAD15KP26AE3
Popis TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 42.1V