MP5KE90A
MicrosemiMicrosemi
MP5KE90A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP5KE90A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO204AL
Datasheety: MP5KE90A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MP5KE90A
Part Number MP5KE90A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 90V 146V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4945 pcs Datový list MP5KE90A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 90V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 100V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-7002
1086-7002-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 3.4A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MP5KE85CA
MP5KE85CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 85V 137V DO204AL
Na skladě: 5528 pcs
Stažení: MP5KE85CA.pdf
RFQ
MP5KE9.0AE3
MP5KE9.0AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL